Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador

  • 11mirades
  • 1preu diferent

Ressenyes de la botiga

4.6de 5· 5.1k ressenyes

79,99 €

Veredicte Lo Deseo

Vigilant

Aprenent-ne el preu

L'acabem de començar a vigilar. Segueix-lo i seràs el primer a saber si baixa.

Encara n'aprenem el preu

  • Habitual 79,99 €
  • Mínim 79,99 € · fa 12 d
Veure l'anàlisi completa

Preu actual: 79,99 €. Històric insuficient (1 captura/es, 0 dia/es). Encara no tenim prou històric per saber si aquest preu és bo.

ASIN
B0GQB3G5MJ

Històric de preus

Només hi ha 1 captura en aquest rang — en calen almenys 2 per dibuixar la línia.

Mínim
79,99 €
Mediana
79,99 €
Preu mitjà
79,99 €
Màxim
79,99 €

On és

Només l'hem trobat a Amazon ES a 79,99 €.

El continuem cercant en altres botigues; si apareix més barat, t'avisarem si el segueixes.

Comunitat

0 comentaris

Notes de qui ja ha mirat o comprat aquest producte. No són ressenyes inventades: són comentaris de comptes Lo Deseo.

…

Preguntes freqüents

Quant costa Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador ara?

El millor preu capturat per Lo Deseo és 79,99 € a Amazon ES. Els preus canvien; comprova la fitxa abans de comprar.

Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador està a bon preu?

Segons l'índex de preu de Lo Deseo, està a prop del seu preu habitual (79,99 €). Preu actual: 79,99 €. Històric insuficient (1 captura/es, 0 dia/es). Encara no tenim prou històric per saber si aquest preu és bo.

Quin és el mínim històric de Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador?

El preu més baix que hem capturat és 79,99 €. Avui està al seu mínim. Només fem servir captures reals de botiga.

On puc comprar Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador?

Lo Deseo compara ofertes a: Amazon ES. Enllaços a la botiga des de la fitxa del producte.

Comprar Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador ara o esperar que baixi?

Veredicte Lo Deseo: No hi ha prou històric. Es basa en el preu de fitxa i l'històric propi — no en el cartell de descompte de la botiga.

El descompte de Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador a la botiga quadra amb l'històric?

Comparem l'euro de fitxa amb captures pròpies. El percentatge del cartell no és històric Lo Deseo: si no quadra, el veredicte ho reflecteix.

Quin històric i senyals té Lo Deseo de Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador?

Històric propi · 1 captures. Només dades de fitxa reals — sense preus inventats ni «gangues secretes».

Hi ha interès per Monitor PC de 24 Pulgadas, FHD Gaming Pantalla Ordenador a Lo Deseo?

Sí: 11 mirades d'interès registrades a Lo Deseo. És un senyal d'atenció, no un veredicte de compra.

Els històrics són captures reals de Lo Deseo. Mai no ens inventem preus.