Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH
Cajón Artisan Edition Seguiriya Line, Cuerpo y panel posterior de madera de abedul del báltico (Betula Pendula) de 9 capas con 12 mm de grosor, Superficie batiente de Indian Heartwood, Incrustaciones ornamentales en la...
- 6mirades
- 1preu diferent
545,00 €
Veredicte Lo Deseo
Vigilant
Aprenent-ne el preu
L'acabem de començar a vigilar. Segueix-lo i seràs el primer a saber si baixa.
Encara n'aprenem el preu
- Habitual 545,00 €
- Mínim 545,00 € · fa 5 d
Veure l'anàlisi completa
Preu actual: 545,00 €. Històric insuficient (1 captura/es, 0 dia/es). Encara no tenim prou històric per saber si aquest preu és bo.
Històric de preus
Només hi ha 1 captura en aquest rang — en calen almenys 2 per dibuixar la línia.
- Mínim
- 545,00 €
- Mediana
- 545,00 €
- Preu mitjà
- 545,00 €
- Màxim
- 545,00 €
On és
Només l'hem trobat a thomann.es a 545,00 €.
El continuem cercant en altres botigues; si apareix més barat, t'avisarem si el segueixes.
Comunitat
0 comentaris
Notes de qui ja ha mirat o comprat aquest producte. No són ressenyes inventades: són comentaris de comptes Lo Deseo.
…
Preguntes freqüents
Quant costa Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH ara?
El millor preu capturat per Lo Deseo és 545,00 € a thomann.es. Els preus canvien; comprova la fitxa abans de comprar.
Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH està a bon preu?
Segons l'índex de preu de Lo Deseo, està a prop del seu preu habitual (545,00 €). Preu actual: 545,00 €. Històric insuficient (1 captura/es, 0 dia/es). Encara no tenim prou històric per saber si aquest preu és bo.
Quin és el mínim històric de Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH?
El preu més baix que hem capturat és 545,00 €. Avui està al seu mínim. Només fem servir captures reals de botiga.
On puc comprar Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH?
Lo Deseo compara ofertes a: thomann.es. Enllaços a la botiga des de la fitxa del producte.
Comprar Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH ara o esperar que baixi?
Veredicte Lo Deseo: No hi ha prou històric. Es basa en el preu de fitxa i l'històric propi — no en el cartell de descompte de la botiga.
El descompte de Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH a la botiga quadra amb l'històric?
Comparem l'euro de fitxa amb captures pròpies. El percentatge del cartell no és històric Lo Deseo: si no quadra, el veredicte ho reflecteix.
Quin històric i senyals té Lo Deseo de Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH?
Històric propi · 1 captures. Només dades de fitxa reals — sense preus inventats ni «gangues secretes».
Hi ha interès per Meinl Artisan Seguiriya Cajon IH a Lo Deseo?
Sí: 6 mirades d'interès registrades a Lo Deseo. És un senyal d'atenció, no un veredicte de compra.
Els històrics són captures reals de Lo Deseo. Mai no ens inventem preus.